CATALUNYA

Barcelona: 18:30h Plaça Espanya

Tarragona: 18:30h Plaza Imperial Tàrraco

Girona: 18h Plaça Independència

Lleida: 19h Plaça 8 de març

Vic: 19h Estació de tren

MADRID

19h Atocha

ANDALUCÍA

Huelva 19h Antiguo Estadio Colombino

Sevilla 19:30h Puente de Triana

Málaga 19h Plaza de la Marina

Granada 18:30h Plaza del Triunfo

Córdoba 18:30h Plaza de las Tres Culturas

Jaén 18h Bernabé Soriano

Almería 19h Puerta Purchena

Cádiz 18h Plaza Asdrúbal

Jerez 18h Plaza Arenal

ASTURIAS

Gijón 19h Plaza de Toros

PAÍS VALENCIÀ

València 18h Carrer Xàtiva

Castelló 18h Maria Agustina

Alacant 19h Avinguda Estació

Ontinyent 18h Plaça Concepció

Elx 19h Plaça de l’Aparadora

GALIZA

Ferrol 19h Edificio Xunta

A Coruña 19:30h Obelisco

Vigo 20h Praza dos Cabalos

Ourense 20h Subdelegación do Goberno

Compostela 19:30h Praza 8 de marzo

EUSKAL HERRIA

Donostia 19h Antiguoko tunela – Túnel de Antiguo

Iruñea 19h Golem zinemak – Cines Golem

Gasteiz 19h Iparralde G.E – C.C Iparralde

Bilbo 19h Jesusen Bihotza – Sagrado Corazón

Baiona 19h Errepublika plaza – Plaza de la República

ARAGÓN

Zaragoza 19h Gran Via

Huesca 19h Cinca Medio

CASTILLA – LA MANCHA

Guadalajara 19h Infantado

Cuenca: 19h Plaza de Toros

San Clemente 20h Plaza Mayor

Albacete 18h Punta del parque Abelardo Sánchez

Ciudad Real 18h Parque de Gasset

Toledo 18:30h La Vega

CASTILLA Y LEÓN

León 19h Plaza de Guzmán

Cacabelos (León) 20h Plaza Mayor

Zamora 20:15h Plaza de la Constitución

Salamanca 19h Plaza de la Concordia

Segovia 19h Plaza José Zorrilla

Soria 20h Plaza de las Mujeres

Ávila 20h Mercado Grande

Valladolid 20h Calle Ferrari

Burgos 20h Plaza del Cid

Palencia 19h Plaza Pio XII

EXTREMADURA

Mérida 19h Plaza de España

Cáceres 19:30h Plaza América

Badajoz 17:30h Avenida de Huelva

Navalmoral de la Mata 18h Plaza España

Plasencia 20h Parque de la Coronación

Zafra 19h Plaza España

MURCIA

Murcia: 19h Plaza Fuensanta

Cieza: 17:30h Plaza San Juan Bosco

CANTABRIA

Santander: 19h Plaza Cuatro Caminos

ILLES BALEARS

Palma de Mallorca: 19h Plaça d’Espanya

Ibiza: 18h Parque de la Paz

ISLAS CANARIAS

Las Palmas de Gran Canarias: 19h Plaza de la Feria

Tenerife 19h Parque la Granja

Arrecife 20h La Plazuela

Puerto del Rosario (Fuerteventura) 12h Plaza de la Iglesia

Santa Cruz de la Palma: 18h Correos

LA RIOJA

Logroño: 20h Ayuntamiento

Volver

LyC 9

Descarga nuestro periódico en castellano · català · euskera

 

IR

SE